Planet Foorumid
Mis lugu hetkel mängib?(19659)anarchy15:13:46
HKHK Lanparty (2.-4. Mai 2014) Haapsalus(6)Doody18:44:16
Palun abi!(4)Zer015:57:13
ORELIPOISS Jaan Pehk sel laupäeval 19. aprillil Tartus!!(0)MoshBookings03:49:07
Päeva(vargad) ja (t)öö inimesed(17880)Random Hero23:47:14
Palun abi!(0)Zer022:11:59
Lähme sööme lõunat koos(82)Mystique14:47:46

Mine tagasi   Planet Foorumid > Varia > Südamelt ära

Vasta

Teema valikud
Vana 02.04.2005, 10:14   #26
dzihaad
.

dzihaad'i avatar
ma liigutan ennast koguaeg....mõttejõul
dzihaad ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 02.04.2005, 10:28   #27
ziili
fata viam invenient.

ziili'i avatar
Mnjaa.. mind vaevab rohkem selline asi, et kas paljalt 'mõtlemisest' ja tugevast soovist on võimalik asjade kulgu muuta [ma ei pea siin silmas seda, et näiteks kellelgi on mingi väga tugev soov, mis ajendab tegevustele, et seda enda soovi täita vms] ?
Ma ise usun, et on, aga seni pole nö 'edu' või tulemust saavutanud pelgast mõtlemisest. Võib-olla peab selleks olema mingi eriti tugevate mentaalsete vms võimetega inimene.. ah ma ei tea, imelik jutt tuleb mul juba siin..
ziili ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 02.04.2005, 10:39   #28
magique
punissable

magique'i avatar
mul on üks saatuslik kogemus, lähemalt küll ei räägiks, aga üldiselt... mõte on kõik, mis loeb.

[redutseerige natuke selle lause dramaatilist välispinda]
magique ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 03.04.2005, 03:46   #29
MGO
'
Tsitaat:
Algne postitaja oli Trinzu
Mind on ammu huvitanud selline küsimus, kas mõttejõu abil saab asju muuta. Kas meie mõtted muudavad meie elu..
Autosugestioon mõjutavat nii vaimset kui füüsilist tervist. Seega oletan, ja ma pole ainus, et positiivselt mõtlejad elavad õnnelikumat elu ja tervenemisse uskuvad haiged paranevad kiiremini. (Kuigi paljast oletusest on ka kaugemale mindud ja nähtud, et reaalsuski toimib ligigilähedaselt...)

Olen kindel, et mõtetel ja nendega seotud emotsioonidel on omadus mõtleja elukäiku suunata, kuid omadus elu muuta? Elu muutmise all mõeldakse vast enamasti ebameeldivaks muutunud sissetalatud rajast tugevalt kõrvale astumist, rajale mil on kaunim siht ja mugavam pinnas. Suvalise kõrvaleastumise, muutusega saab tõenäoliselt iga enda eksistentsi teadvustav mõistus hakkama. Iga eesmärgi puhul ma seda väita ei julge. (Siiski. Usk iseendasse on vast iga käeulatusest kaugemale jääva eesmärgi saavutamise eelduseks)

Mõtetega seotud üleloomuliku kohta oskavad vähesed midagi põhjalikumalt öelda. Muidugi, paljud kogevad või väidavad, et on kogenud telepaatiat või telekineesi (minul kogemused puuduvad), kuid kas see kummaline kogemus tõepoolest telepaatia või telekineesi nime kannab, pole sugugi kindel. Enamasti on tegu kas meelepettega või pole tolle "mõttejõust tingitud nähtuse" põhjuseks üldse mõttejõud.

Viimati muutis postitust MGO 03.04.2005, kell 03:51
MGO ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 03.04.2005, 10:48   #30
Tha Killah
subnatsiooon

Tha Killah'i avatar
Ma usun et kõik on võimalik. Kui midagi väga tahta siis seda ka saab.
Tha Killah ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 03.04.2005, 10:52   #31
Sten
time's up, over, blaoh

Sten'i avatar
Tsitaat:
Ma usun et kõik on võimalik. Kui midagi väga tahta siis seda ka saab.
Kui mina tahan näiteks väga-väga surematu olla ja keegi tahab mind nii väga-väga ära tappa , siis mis siis saab ?
Siis saab oma tahtmise see , kes Jumalale rohkem meeldib ?
Sten ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 03.04.2005, 11:05   #32
Rathandac
Darn! A chat!

Rathandac'i avatar
Tsitaat:
Algne postitaja oli Sten
Kui mina tahan näiteks väga-väga surematu olla ja keegi tahab mind nii väga-väga ära tappa , siis mis siis saab ?
Siis saab oma tahtmise see , kes Jumalale rohkem meeldib ?
See toob kaasa võitluse ja oma tahtmise saab see, kes võitluses peale jääb. Ja peale jääb see, kelle tase on kõrgem.
Rathandac ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 03.04.2005, 11:42   #33
BlueLagoon
midagi vürtsikat

BlueLagoon'i avatar
isegi üks dokumentaalfilm oli sellest, kuidas mõjub kurb/rõõmus film/muusika inimese käitumisele ja tunnetele.
Esiteks saab juba sedasi mõjutada oma tundeid ja heaolu.
Teiseks saab samamoodi- intensiivselt teatud teemal- mõeldes mõjutada oma meeleolu.
Teadupärast tekitavad negatiivsed mõtted stressi, mis omakorda nõrgendab vastupanuvõimet ja heaolu.....
Ja lisaks avaldub stress nendel, kes seda väljendada ei oska ka füüsiliselt- st lapsel kes ei taha kooli minna hakkab kõht valutama.
Seega pole probleem mõelda endale valusid ja haiguseid küge, mida füsioloogiliselt pole võimalik põhjendada

paranähtuste teemadel ja mõttejõu muul rakendusel ei hakka sõna võtma, skeptik olen
BlueLagoon ei ole foorumis   Vasta tsiteerides