Planet Foorumid
Päeva(vargad) ja (t)öö inimesed(18557)aavu21:12:37
Mis lugu hetkel mängib?(19714)k2iguvahetaja20:36:55
Küsimused(7327)Nurjam16:01:06
botad :P(10)Random Hero10:01:26
Uue aasta lubadused 2014!!(18)troskal18:41:29
BULLET TIME: VAMPIRE EMPIRE. The Great Beginning@Club Poseidon(0)BTPromotions19:34:51
Mille peale Sa täna raha kulutasid?(1862)Hellion21:36:02
Vana 05.09.2005, 15:26   #1
Zeppelist
rawr!

Zeppelist'i avatar
Maailma lõpp

Ei tea kas õige kohapeal teema....tundub küll..nii,siis...aina sagedasemad lennuõnnetused..loodus katastroofid jne..panevad mõtlema...meie Bioloogia õpetaja rääkis,et maailmas peaks magedat vett jätkuma veel aastani 2018(umbkaudud)ja,siis peaks hakkama vee pärast sõda...ja nafta peaks ka juba hakkama otsa lõppema...kui Piiblis on mainitud viimast suurt lahingut,siis see võibki olla vee pärast...ja nafta...kliimasoojenemist ei suudeta ka enam peatada...see toob kaasa aina sagedasemaid katastroofe.Nii soovkis,siis arvamusi..julgelt..lihtsalt huvitab...
Zeppelist ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:29   #2
Uruk-hai
Masendunud kasutaja

Uruk-hai'i avatar
Seda et puhas joogivesi otsa saab on küll vähe liialdatud sest soolasest veest saab igatipidi magevett teha
aga muidu... who knows?!
Uruk-hai ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:29   #3
Erz
pervert ahead

Erz'i avatar
no sel juhul on mul hea meel, et saan vähemasti oma nooruse sõda kaugelt vaadates veeta...
aga see vee asi.. miski filtreerimine või soola ja pläusti väljakeetmine ei aita??
naftaga on nii või teisiti sitad lood.
Erz ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:29   #4
meits
kmh

meits'i avatar
Ära põe, katastroofe on koguaeg olnud.
meits ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:32   #5
troskal

peale mind tulgu või veeuputus.
troskal ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:33   #6
diip
Bännitud

diip'i avatar
http://forum.planet.ee/showthread.php?t=52168

Meil rääkis bioloogia õpetaja et magedat vett peaks jätkuma umbes 2050 aastani ja nafta hakkab ka umbes samal ajal otsa lõppema, siis veel kliima soojenemised, liustike sulamine ja igasugused sellised värgid! Ja ühes ajalehes kunagi oli ka mingi et 2089 aastal langeb maale hiiglaslik meteoriit vms...! Eks see maailmalõpp varsti tuleb. Aga pole mõtet muretseda, sest need oletused ei pruugi kõik paikagi pidada jne...
diip ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:35   #7
Erz
pervert ahead

Erz'i avatar
maailmalõpp tuleb täpselt nii, nagu too naljakas flash kunagi ennustas. veepuudusega pole seal midagi pistmist.

and australians are still like wtf
stupid kangaroos
Erz ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 15:39   #8
Jubin
Liige
Tsitaat:
Algne postitaja oli Erz
maailmalõpp tuleb täpselt nii, nagu too naljakas flash kunagi ennustas. veepuudusega pole seal midagi pistmist.

and australians are still like wtf
stupid kangaroos
hea flash oli.

Maailma lõpp tuleb kindlasti, kuid täpsemalt ma ei oska öelda mis aastal. Osad teadlased niigi arvavad et on 50:50 tõenäosus et inimkond elab üle 21 sajandi, kuid pole hullu ennustati ka et rooma hävimisega on maailmalõpp, kuid siin me ikka oleme.
Jubin ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 16:00   #9
kruvi
debaser

kruvi'i avatar
ma arvan, et peale meid on veel mitu põlvkonda inimesi.
kruvi ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 16:22   #10
Mercenary
Paastunud kasutaja

Mercenary'i avatar
Liustike hakatakse sulatama siis ju. Vesi küll 2018 otsa ei saa.
Mercenary ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 16:31   #11
Changer
Bla blahh

Changer'i avatar
Tulnukad saabuvad maale aastal 2017 ja peale seda saabub pikk rahuperiood.
Changer ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 16:54   #12
weeb
tervist!

weeb'i avatar
Kas keegi seletaks mulle kuidas ma peaksin ette kujutama liustike sulatamist?või et siis nagu lõke alla ja sulatame hei hoo?Magevesi saab ilmselt õige pea jah mingil määral otsa,selles mõttes et kastmiseks jne teda eriti hästi ei taha jätkuda,samas alati jääb nagu eespool öeldud filtreerimis võimalus ja mereveest soola eemaldamine vms jne.Siin põhjamaal janusse me küll ei sure,vähemalt mitte lähima aja jooksul,kuigi kõrbes on neil alati janu olnud ja on ka tulevikus,lihtsalt tulevikus on janu suurem.Naftaga on ka asi nii ,et 20 aastat tagasi ennustati ka et varsti saab otsa,et mingi aastaks 2010 ja nüüd öeldakse jälle et jätkub veel 30 aastaks jne.Aga keegi ei kujuta seda täpselt ette, kuna ei teata kui palju tarbitakse,kas kasvab või väheneb tarbimine ,ja siis areneb loomulikult ka tehnoloogia,mis võimaldab leida uusi maardlaid ja puurida sügavamale,kiiremini ja osavamalt.
Ma ise arvan et maailmalõpp kui selline jääb olemata.Ellu jäävad mõned inimesed kindlasti, ei tea kas ka mina.Nimetaks seda pigem siis suureks hävinguks.Igal juhul tuleb Suur Häving kas mõne epideemia,ebaõnnestunud katse,tuumasõja või mõne plahvatanud tuumareaktori läbi(Sirbist lugesin ),kuid mitte kindlasti läbi komeedi,või vähemalt ma usun et inimesed hävitavad ennast ise enne kui mõni komeet meile paiskub.
Igal juhul sellise tarbimise ja elalaadi juures ei saa maailma kauaks jätkuda jah,pakuks maksimum mõnisada aastat,mitte rohkem,kui just ei leida või avastata mõnda ammendamatut energia allikad,mis samas ka loodussõbralik(termotuumareakstioon?)
Jään ootama.
weeb ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 16:59   #13
circles
põlevkivimaa my ass..

circles'i avatar
oeh. JÄLLE tuleb maailmalõpp või? ma ei või, neid teemasid on siin juba mingi 20 tükki olnud. Nende ennustuste järgi peaks kõik inimesed juba 10x olema ära surnud
circles ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:07   #14
kruvi
debaser

kruvi'i avatar
50x , alati leiab kellegi targa kes ütleb, et ta on suur tark prohvet ja peeretab välku ning ta teab raudselt, et maailma lõpp tuleb kohe kohe.
Vana 05.09.2005, 17:09   #15
marco
#/bin/bash

marco'i avatar
Nafta saab otsa, algavad sõjad ja võitlus ellujäämise nimel, liustikud sulavad ära, algab uus jääaeg -> uus elu, kõik vana kõnts kaob igaveseks, loodetavasti on järgmised inimesed targemad, oskavad paremini erinevaid ressursse kasutada, ei tapa loomi ilma põhjuseta ja ei nussi emakese loodusega.
marco ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:11   #16
kruvi
debaser

kruvi'i avatar
sellest ma räägingi
Vana 05.09.2005, 17:17   #17
New-Guy
Nägin!

New-Guy'i avatar
mingi maa magneetiline väli pidi ka vaikselt hääbuma,jättes meid kaitseta mingi päikese värgi eest (ei mäleta mille täpselt)
New-Guy ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:18   #18
kensey
misputst

kensey'i avatar
see ongi see ülilahe flash http://www.funnyjunk.com/pages/world.htm
kensey ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:20   #19
madis73
Dirty Scorpion

madis73'i avatar
ma olen veel kuulnud seda ka(uudised või ajaleht) et maakera poole on teel mingi meteoriit ja praegu teadlased nuputavad viisi kuidas seda lõhata ning et ainult väiksemad jupikesed mis atmosfääris ära põlevad tabaksid maad.
ja need naftasõjad on juba praegu.
madis73 ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:33   #20
Jubin
Liige
Tsitaat:
Algne postitaja oli madis73
ma olen veel kuulnud seda ka(uudised või ajaleht) et maakera poole on teel mingi meteoriit ja praegu teadlased nuputavad viisi kuidas seda lõhata ning et ainult väiksemad jupikesed mis atmosfääris ära põlevad tabaksid maad.
ja need naftasõjad on juba praegu.
Nafta sõjaks võib juba tglt ka pidada natukene Iraagi sõda. Nüüdseks tahab USA ka Iraani minna oma vägedega, kus on ka metsik nafta tööstus
Jubin ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 17:35   #21
madis73
Dirty Scorpion

madis73'i avatar
vot nendest ma räägingi ,loovad "demokraatiat".
madis73 ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 18:00   #22
s1lent

s1lent'i avatar
Teadlased rääkisid, et 2029 tuleb see meteoriit/asteroid alles... Juba praegu lasti mingil meteoriidil/asteroidil tükk küljest, et seda uurida. Olen kindel, et aasta 2029 on juba tugevam laskemoon millega õhata mõni meteoriit/asteroid.
s1lent ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 18:17   #23
Angel7
Arcane

Angel7'i avatar
asja point on selles et ükskõik millal ta ei tule, võtab see ikka krdima kaua aega
omme võiks olla
saaks asjaga ühele poole
Angel7 ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 18:26   #24
sonicyouth
i i i i i i i ii i i

sonicyouth'i avatar
Paanikat on niipalju, kuna meediale on kasulik kõik suure kella külge panna. Maailma lõppu ei ole ega tule. Mida rohkem on inimesi, seda rohkem neid sureb.
sonicyouth ei ole foorumis   Vasta tsiteerides
Vana 05.09.2005, 19:46   #25
weeb
tervist!

weeb'i avatar
Selle asteroidi kohta siis selline tekst:
Update, Dec. 25, 9:47 p.m. ET: The risk of an impact by asteroid 2004 MN4 went up slightly on Saturday, Dec. 25. It is now pegged at having a 1-in -45 chance of striking the planet on April 13, 2029. That's up from 1-in-63 late on Dec. 24, and 1-in-300 early on Dec. 24.

Astronomers still stress that it is very likely the risk will be reduced to zero with further observations. And even as it stands with present knowledge, the chances are 97.8 percent the rock will miss Earth.

Nii et võimalus et see meid tabab,on üsna väike.Samas,tervet taevast ei jõua kunagi keegi jälgida,igal hetkel võib kuskilt midagi alla sadada,ilma et uudistes jõutaks sellest rääkitagi.Alati ei pea üldsus teadma mis toimub.Aga üldiselt jah,mida rohkem inimesi maakeral elab,seda rohkem hukkunuid on õnnetustes.Neid lennuõnnetusi on ka järjest rohkem,kuna eks neid lennureise korraldatakse ka järjest rohkem ,ja seetõttu on jälle võimalus et mõni alla kukub,suurem.
weeb ei ole foorumis   Vasta tsiteerides